רוצה לדעת עוד?
ניתן לשלם באשראי, ביט, פייפל וגיפטוש קארד
החזר כספי מובטח תוך 14 יום
הבטחה למחיר הטוב ביותר

0 חוות דעת על המוצר

0 חוות דעת על המוצר

סרט לכל החיים 0 כבר נרכשו

הפתעה מדהימה לבעלי השמחה! לא עוד שיר בהפתעה שאף אורח לא מבין את המילים. כולם יבינו את מילות השיר, יהנו מקליפ מקורי ומשעשע ולבעלי השמחה תישאר מזכרת לכל החיים...

הפתעה מדהימה לבעלי השמחה! לא עוד שיר בהפתעה שאף אורח לא מבין את המילים. כולם יבינו את מילות השיר, יהנו מקליפ מקורי ומשעשע ולבעלי השמחה תישאר מזכרת לכל החיים.
מתנה מושקעת ומקורית מבני המשפחה או החברים לחתונה, בר/בת מצווה, יום נישואין/יומהולדת עגול להורים או כל אירוע שבו מתאספים אורחים לחגיגה. גם האורחים הצינים ביותר לא יוכלו להישאר אדישים למחווה המדהימה הזו!
 
הסיפור שלי: "כל מי שהיה בחתונה מכיר את העניין- משפחה/ חברים קרובים מבקשים להפתיע את החתן והכלה, מתאגדים מול כל האורחים ומזייפים שיר שאף אחד לא מבין את המילים או את המשמעות שלו. לכבוד אחי שהתחתן החלטתי לקחת את ההפתעה צעד אחד קדימה ולשכור את שירותיה של חברה מקצועית, כך שיצא קליפ בלתי נשכח.
לאחר שחיברנו שיר, שמשלב כמובן בדיחות על בני הזוג התאספנו כולנו (המשפחה של החתן והמשפחה של הכלה) ליום צילומים והקלטות מיוחד שהיה חווייה בפני עצמו. המשפחות שלא כל כך הכירו אחת את השנייה התגבשו והתקרבו. לאחר הרבה טייקים וחזרות הסרט הגיע לשולחן העריכה של החברה ששכרנו את שירותיה ולאחר מספר שבועות קיבלנו לידנו את הקליפ שהיה פשוט מדהים!
החתן והכלה היו בשוק! האורחים עד היום מדברים על הסרט ושואלים כיצד הם גם יכולים לעשות את זה וכולנו קיבלנו גם מזכרת מקסימה שתישמר לעוד שנים רבות." דותן.


לקוחות מספרים על...