רוצה לדעת עוד?
ניתן לשלם באשראי, ביט, פייפל וגיפטוש קארד
החזר כספי מובטח תוך 14 יום
הבטחה למחיר הטוב ביותר

0 חוות דעת על החוויה

0 חוות דעת על החוויה

סיור אופנה ועיצוב ביפו - היוצרים הנסתרים 11 כבר נרכשו
תל אביב

החל מ 150 ₪

חדש בגיפטוש
חשבתם פעם איך מגיעה נעל לעולם? איך נולד תיק או שמלה? בואו לגלות ולהכיר את היוצרים הישראלים מקרוב בסיור אופנה ועיצוב ביפו!

מתחם נגה, אזור ששימש מגורים לחיילים וקצינים בריטיים בימי המנדט, הפך לשכונה בפתחה של העיר יפו. שכונה צבעונית, יוצרת ובועטת. הישן לצד החדש, המסורת לצד החדשנות. נגלה מעצבים שיוצאים מהקופסא וגם כאלה שממציאים קופסאות.

זוהי הזדמנות נדירה לגלות את הכשרון והיוצרים היחודיים של יפו. השוק המוכר והידוע בארץ יפרוש בפנינו ויחשוף סיפורים היסטוריים יחד עם יצירה מקומית עכשווית. בסמטאות השוק המדהים הזה נחזור בזמן, נחבר עבר, הווה ועתיד.

בסיור נפגוש מעצבים ויוצרים שונים ומגוונים מסביב לשוק הפשפשים.

החל מאמנית קרמיקה שנפגוש בביתה העות'מאני שהפך לסטודיו ועד לעסקים חברתיים שגם יוצרים יופי וגם תורמים לחברה ולסביבה, מעצבת נעליים שהחלה את דרכה בויאטנם, מעצבת תכשיטים שהסבה מקצוע מהייטק ותכשיטיה השתתפו בקליפ של ריהנה!, מעצבת אופנה שוודית שהתאהבה ביפו ועברה להתגורר בה, נפגוש מעצבי תיקים המיוצרים מאוהלים מתקופת המנדט הבריטי, חנות יד שניה למותגי על ועוד...

נשמע את סיפוריהם של היוצרים, מהיכן הם שואבים השראה, תהליכי ייצור, אתגרים, הצלחות, קשיים ואושר על כך שהם קמים בבוקר לעבודה שהם אוהבים.

נדבר על ההיסטוריה והתרבות המרתקים של יפו מאז ועד היום, נפגוש אמנות רחוב וארכיטקטורה שמתכתבת עם ההיסטוריה והעיצוב. 

 

יפו כמו שלא הכרתם!

  • בטרם מימוש השובר - ניתן לקבל החזר כספי תוך 14 יום ממועד הרכישה. לאחר 14 יום, וכל עוד השובר בתוקף ניתן לקבל זיכוי לאתר.
  • לאחר מימוש השובר - ניתן לבטלו עד 48 שעות בטרם מועד החוויה.
    אם הביטול בוצע בטווח של פחות מ-48 שעות ממועד החוויה, דמי הביטול יעמדו על 100%.

נעים מאוד

שמי גל שוקרון, יזמית אופנה, מעצבת נעליים ובעלת מיזם הסיורים הכי מופלא בארץ, סיורי אופנה ועיצוב. ולא סתם עיצוב... עיצוב ישראלי.

אני בת 44, נולדתי במושב בעמק יזרעאל ולפני למעלה מ-20 שנה עברתי לתל אביב ללימודי התואר הראשון שלי בעיצוב, מאז לא נפרדנו...

בשנת 2007 הקמתי וניהלתי את בית הספר לעיצוב נעליים "הגילדה".

ב-2018 הקמתי את מותג הנעליים שלי boota שיתוף פעולה בין נשים פלסטינאיות לעיצוב תל אביבי.

ב-2019 הוקם מיזם סיורי אופנה ועיצוב מתוך שליחות לקידום יוצרים מקומיים.

ב-2020 הקמתי את מותג נעלי הסניקרס FRDM נעליים אקולוגיות, שיושק ממש בקרוב...

אני חיה ונושמת אופנה ועיצוב ומכירה כל פינה נסתרת בעיר.

אשמח להדביק אתכם באהבתי הגדולה שנקראת עיצוב ואופנה ישראליים! אגלה לכם פינות נסתרות, סטודיאות וחנויות יחודיות. לשלוש שעות נצא יחד להכיר יוצרים ומעצבים מקומיים.

אז בואו לסייר איתי, כי חו"ל זה כאן!

נעים להכיר! שמי גל שוקרון, יזמית אופנה ומעצבת נעליים. אני בעלת מיזם סיורי אופנה ועיצוב בתל אביב וחיפה.

המיזם הוקם מתוך שליחות לחשוף כמה שיותר אנשים לעיצוב ואופנה ישראליים וגם כמובן לעשות כיף... כי יום שכולל את תל אביב או חיפה, חברה טובה, יצירה, השראה, צבעים, סיפורים מרתקים ואנשים מעניינים וגם קצת שופינג אקספרס, הוא תמיד יום משובח. 

בסיורים נבקר בסטוידאים, בחנויות ובפינות נסתרות בסמטאות העיר, נשמע על תהליך עבודתם של מעצבי אופנה ואביזרים מתחומים שונים כגון, בגדים, נעליים, תיקים, צעיפים ועוד. 

נחבר חדש וישן, מסורתי וחדשני, נשמע איך מגיע מוצר לעולם, על חומרי גלם חדשים, אופנה מהירה ואופנה איטית, על צרכנות אחרת ואקולוגית וחנויות וינטאג' ויד שניה.

נגלה יחד את המעצבים הכי שווים בעיר ונפגוש אותם פנים אל פנים.

אצלנו לא צריך דרכון או בדיקות קורונה...

כי חו"ל זה כאן! 

הצטרפו אלי לאחד מסיורי האופנה ואשמח להדביק אתכם באהבתי הגדולה לעיצוב ואופנה ישראליים.

נתראה!


לקוחות מספרים על...