מרוב אהבה צוחק - מופע בידור

רוצה לדעת עוד?

מערכונים מקוריים, שירים וסיפורים אישיים קורעים מצחוק על אהבה וזוגיות בשנות האלפיים.

צמד השחקנים, מורן רוזן (שחקנית תאטרון הבימה) ורענן פז ('קיבוצניקים' הוט), בביצוע כנה ומבדר, יכבשו את לבבותיכם במופע מרגש, מגבש ומלא באהבה!

איך זה עובד?

אנחנו מגיעים כשעה וחצי לפני המופע עם ציוד הגברה מקצועי ותפאורה שמתאימה לכל חלל, הופענו על במות גדולות, קטנות, משרדים וסלונים פרטיים.

למי מתאים?

ארגונים, חברות, ספריות, יישובים, קיבוצים, אירועים פרטיים, חוגי בית, מפגשי חברים בסלון ולכל מי שמחפש ערב של צחוק ואהבה משך המופע כשעה של צחוק והנאה.

קצת עלינו:

מורן רוזן היא שחקנית תאטרון הבימה וזמרת. בוגרת בית הספר הגבוה לאומנויות הבמה "בית צבי", זוכת מלגת הצטיינות לשנת 2011 ומועמדת לפרס השחקנית המבטיחה בתאטרון. מתפקידיה בתיאטרון: איימי מתוך 'משהו טוב' של תיאטרון הבימה, עמליה מתוך 'בין לילה לבין שחר' של תיאטרון גשר, העלמה יוליה מתוך 'העלמה יוליה' של תיאטרון הסיפרייה.

רענן פז הוא שחקן, מחזאי וגיטריסט. בוגר בית הספר למשחק במכללת סמינר הקיבוצים, זוכה מלגת הצטיינות לשנת 2009. בשנה האחרונה גילם את דמותו של אבישי רביב בסרט 'ימים נוראים' (פרס אופיר לסרט הטוב ביותר), אלקנה המתנחל בסדרה 'קיבוצניקים' של הוט, טייס קרב בסדרה 'שעת נעילה' של כאן 11.

מיקום: מגיעים אליכם
 

רוצה לדעת עוד?