רוצה לדעת עוד?
ניתן לשלם באשראי, ביט, פייפל וגיפטוש קארד
החזר כספי מובטח תוך 14 יום
הבטחה למחיר הטוב ביותר

0 חוות דעת על המוצר

0 חוות דעת על המוצר

מסגרת דיגיטלית 0 כבר נרכשו

מסגרת דיגיטלית היא מסך קטן ושטוח שבו מופיעות תמונות שמתחלפות כל מספר שניות. זוהי מתנה מאוד שימושית בהתחשב בכך שבימינו רוב התמונות שאנחנו מצלמים נשארות על המחשב ולא רואות אור יום...

מסגרת דיגיטלית היא מסך קטן ושטוח שבו מופיעות תמונות שמתחלפות כל מספר שניות. ניתן להטעין מאות ועד אלפי תמונות לתוך המסגרת! את התמונות מעבירים מהמחשב שלכם אל המסגרת בעזרת חיבור USB פשוט המגיע עם המסגרת. בנוסף, המסגרת מעוצבת בצורה יפה שמוסיפה הרבה לעיצוב הפנימי של הבית.
 
טיפים לשדרוג המתנה:
1) אם אתם רוצים שהמתנה תהיה מרגשת יותר, ניתן להטעין תמונות למסגרת, לפני נתינת המתנה:
אם מדובר במתנה להורים או לסבא וסבתא: הוסיפו למסגרת תמונות מטיולים ואירועים משפחתיים.
אם מדובר במתנה לבן זוג: הוסיפו תמונות רומנטיות שלכם ביחד.
אם מדובר במתנת שחרור: הוסיפו תמונות של המשתחרר עם חוויות שעבר במהלך השירות הצבאי (תמונות עם מדים, תמונות עם חברים לצבא...). בנוסף, אם הוא מתכנן לצאת לטיול לחו"ל אפשר להוסיף תמונות של נופים יפים של המדינות בהן הוא מתכנן לטייל.
אם מדובר במתנת גיוס: הוסיפו תמונות של כל החברים מהבית ספר ותמונות של תחביבים שבהם עסק.
אם מדובר במתנות לחג: ניתן לצלם ברכה לחג ולהוסיף למסגרת.
אם מדובר במתנות לחנוכת בית: הוסיפו תמונות מהבית הקודם.
אם מדובר במתנות ליולדת: הוסיפו תמונות של התינוק החדש.
 
2) ניתן להכין מעין מצגת/סרטון בעזרת המסגרת, כלומר אתם יכולים לצלם במצלמה קטעי טקסט ולשבץ בין התמונות. לדוגמא: אתם יכולים להכין מצגת של "מאז ועד היום" ולהוסיף תמונות של מקבל המתנה מהרגע שהיה תינוק ועד היום. בין התמונות הוסיפו טקסט שמאפיין כל תקופה.
 
הסיפור שלי: "את המסגרת הדיגיטלית קניתי לאמי לכבוד יום הולדתה. הבית שלנו מלא במסגרות עם תמונות וכבר אין יותר מקום להוסיף עוד, אז החלטתי לקנות לה את המסגרת הדיגיטלית. לפני שנתתי לה את המתנה, הוספתי מספר תמונות מרגשות לתוך המסגרת. מאז אני מוצא אותה לא מעט פעמים בוהה במסגרת ומחייכת..." זאב.
 
בית עסק מומלץ:


לקוחות מספרים על...