רוצה לדעת עוד?
ניתן לשלם באשראי, ביט, פייפל וגיפטוש קארד
החזר כספי מובטח תוך 14 יום
הבטחה למחיר הטוב ביותר

0 חוות דעת על המוצר

0 חוות דעת על המוצר

כיתוב בחול 0 כבר נרכשו

מה יותר רומנטי מהים? החול הזהוב, רחש הגלים, הריח באוויר - המקום האידאלי להציע נישואין. לפעמים מנסים לחפש הצעה כל כך מקורית ושוכחים שהדבר הכי פשוט, הוא גם הכי מרגש...


תגידו לי אתם, מה יותר רומנטי מהים? החול הזהוב, רחש הגלים, הריח באוויר - המקום המושלם להציע נישואין. לפעמים מנסים לחפש הצעה כל כך מקורית ושוכחים שהדבר הכי פשוט, הוא גם הכי מרגש... כיתוב מחול בים עשוי להיות דרך נפלאה להציע נישואין. תוכלו להסתפק בכיתוב פשוט, או לנסות את כישרונכם בעיצוב של ארמונות מחול או אותיות מסוגננות. אם אתם רוצים לערוך את ההצעה בערב כאשר חשוך, אפשר להיעזר בנרות, או לחלופין לייצר את הכיתוב בעזרת נרות הממוקמים על החול.
 
הסיפור שלי:  "שמי אלונה וחבר שלי אושרי, הציע לי נישואין ע"י כיתוב בחול. באותו היום בבוקר הוא אמר לי שממזמן לא עשינו ערב רומנטי בים, ושהוא רוצה לקחת אותי בערב. כמובן שהסכמתי, בלי לחשוד לרגע שמדובר בהצעת נישואין. בערב, קצת לפני השקיעה, נסענו לחוף, וכשיצאתי מהאוטו ראיתי כיתוב מחול מתנוסס מלמטה עם הכיתוב "אלונה, התנשאי לי?". לפעמים כשאת חושבת על הרגע שבו יציעו לך נישואין, את מפליגה עם המחשבות לגבי איך הצעת הנישואין תראה: משחק משימות, טיסה בשמיים, צימר מפואר. אבל עם יד על הלב, הפשטות שבהצעה הזאת, העוצמה של הים הפרוש לעיניי, השמש השוקעת, אושרי שאחז בידי, כל זה גרם לי להתרגש יותר ממה שאי פעם יכולתי לדמיין. לאחר מכן פרשנו שמיכה על החול, שתינו כוס יין ואכלנו ארוחה טעימה שאושרי בישל".


לקוחות מספרים על...