רוצה לדעת עוד?
אפשר להתקשר או למלא את הפרטים
ניתן לשלם באשראי, ביט, פייפל וגיפטוש קארד
החזר כספי מובטח תוך 14 יום
הבטחה למחיר הטוב ביותר

8 חוות דעת על החוויה

8 חוות דעת על החוויה

יום כיף בסטייל - סטייליסטית אישית ליום אחד 20 כבר נרכשו
כל הארץ

החל מ 250 ₪

חוויה יוצאת דופן בה נלמד כיצד לממש את מירב הפוטנציאל שטמון בכל אחד ואחת וכיצד להוציא את הפנימיות כלפי חוץ...

מפגש משותף עם סטייליסטית אישית שישדרג את ההופעה וייתן כלים מעשיים ליצירת המראה הנכון והמחמיא ביותר.

יום סטיילינג מלא שכולל ייעוץ אישי, עבודה על המלתחה והמשך יציאה לשופינג - יום חוויתי, מעצים ומעשיר במיוחד!

המראה הנכון של כל אחת ואחד מאיתנו טמון בשילוב נכון של הכרת מבנה הגוף והפנים והתאמת הגזרות, בדים וצבעים הנכונים ביותר לגופנו, ללא קשר למידת הגוף אלא למבנה המאפיין אותו.

בניית ההופעה המנצחת היא ממש כמו פאזל, שילוב נכון מכף רגל ועד ראש למראה "מאוזן" ונעים לעין.

 

מה נלמד במפגש המשותף?

 • ייעוץ מלא להתאמות לנתונים האישיים: גזרות, בדים, צבעים, שילובים... לפי הצורך גם טיפוח, שיער ואיפור.
 • בניית סטייל וסגנון אישי מותאם.
 • בניית מלתחה מותאמת לצורך.
 • שיטת שילובים קלה ליישום - שילובי צבע בהופעה, שילובי אקססוריז ושילובי פריטים נכון.
 • יציאה משותפת לשופינג.

ייעוץ אישי (כשעה) אונליין:

הייעוץ זהה לייעוץ פרונטלי, כולל את כל ההמלצות לנתונים האישיים, לבניית סגנון וסטייל אישי, לבניית מלתחה פונקציונלית ולימוד שיטות לבניית מקסימום שילובים מתוך המלתחה.

 • נקבע מועד לשיחת הזום.
 • אשלח זימון למייל להיכנס לשיחה במועד שקבענו.
 • אשלח למייל שאלון הכרות ואבקש תמונה בדרך שאכוון שצריכה כדי לראות את מבנה הגוף והפנים.
 • אעלה לשיחה מצגת אינטרקטיבית ומפורטת שמתאימה לזום, אעלה את התמונה שלכם ונחווה ייעוץ אישי מעשיר ומלא בטיפים פרקטים.
 • ניתן לקבל את הקלטת הייעוץ שכוללת את המצגת ברקע.
 
ייעוץ אישי בתל אביב:
 • ייעוץ אישי לנתונים האישיים, מה הכי מחמיא לך: גזרות, בדים, צבעים, שילובים, מפתחים, שיער, משקפיים וכו'.

 

שעתיים ייעוץ מול המלתחה בבית או בסיבוב שופינג:
 • ייעוץ אישי לנתונים האישיים, מה הכי מחמיא לך: גזרות, בדים, צבעים, שילובים, מפתחים, שיער, משקפיים וכו' והמשך עבודה מול הארון או בסיבוב חנויות.

 

3-4 שעות ייעוץ בשופינג:
 • ייעוץ אישי.
 • רשימת קניות.
 • שופינג ממוקד, מותאם לתקציב.
 • נבחר פריטים שמחמיאים ואיתם אפשר לעשות כמה שיותר mix&match לכל ארוע: עבודה, שעות פנאי, ארוע וכו'.

 

3-4 שעות ייעוץ למלתחה בבית:
 • ייעוץ אישי לנתונים האישיים, מה הכי מחמיא לך: גזרות, בדים, צבעים, שילובים, מפתחים, שיער, משקפיים וכו'
 • מדידה של הבגדים מהמלתחה, אם יש צורך ננפה פריטים שלא מחמיאים, לאחר מכן נבנה כמה שיותר שילובים טובים לכל מטרה: עבודה, שעות פנאי, ארועים, חו"ל וכו'.
 • צילום בכל הלוקים שנבנה.
 
 
יום סטיילינג מלא - ניתן במפגש אחד או לפצל לשני מפגשים:
יום ייעוץ מלא של סטיילינג אישי שאורכו הכולל כ-6 שעות.
 • ייעוץ אישי לנתונים האישיים, מה הכי מחמיא לך: גזרות, בדים, צבעים, שילובים, מפתחים, שיער, משקפיים וכו'
 • מדידה של הבגדים מהמלתחה, אם יש צורך ננפה פריטים שלא מחמיאים, לאחר מכן נבנה כמה שיותר שילובים טובים לכל מטרה: עבודה, שעות פנאי, ארועים, חו"ל וכו'.
 • שופינג ממוקד, מותאם לתקציב - נבחר פריטים שמחמיאים ואיתם אפשר לעשות כמה שיותר mix&match לכל ארוע: עבודה, שעות פנאי, ארוע וכו'.
 
 
** המחירים לאזור המרכז, במרחק 40 ק"מ ומעלה מת"א תהיה תוספת עלות נסיעה.

 

ייעוץ סטיילינג אישי, מעבר ובניית שילובים במלתחת הבגדים בבית 

 

המפגש כולל ייעוץ אישי וסדר במלתחה, כולל בניית שילובים מתוכה לכל צורך (עבודה, בילויים, אירועים וכו') - זהו אחד השירותים החשובים ביותר לכולם ורצוי שייעשה לפני כל עונה.

 

אורך המפגש 4 שעות, ישנה אפשרות לקצר ל 3 שעות או ל 2 שעות.

 

איך השירות מתבצע?

נתחיל מייעוץ אישי שאורך כשעה, במהלכו נכיר ברמה האישית, נדבר על סטייל וסגנון רצוי לאורח החיים, מקצוע ואישיות.

נלמד מהן הגזרות, בדים, צבעים ושילובים שהכי יחמיאו לנתונים האישיים מכף רגל ועד ראש, כולל המלצות טיפוח, איפור, שיער ומשקפיים. נלמד כיצד בונים מלתחה כחמה ופונקציונלית, אלו פריטים וצבעים כדאי שיהיו במלתחה ואז נלמד את שיטות השילובים שבניתי עם השנים - שיטות קלות ליישום ובניית לוקים ברגע.

 

אין מלתחה שלא יכולה להפתיע, בכל מלתחה אפשר לעשות פלאים וליצור תחושה של התחדשות מהקיים.

 

שלכם,

גלית ניניו, סטייליסטית אישית ויועצת תדמית

הטבות למפגש עם סטייליסטית אישית לך ולחברות יחד:

 

מזמינה אתכן למפגש ייעוץ וסיבוב שופינג ממוקד ומשתוף

באחד מהקניונים באזור המרכז/השרון:

 • מפגש אחת על אחת - בעלות 900 ש"ח
 • מפגש זוגי עם חברה - בעלות 600 ש"ח לאחת
 • מפגש 3 חברות - בעלות 500 ש"ח לאחת
 • מפגש 4 חברות - בעלות 400 ש"ח לאחת

 

*העלות כולל מע"מ

*אורך המפגש בין 3-4 שעות לפי הצורך

*לאזורים מרוחקים מאזור המרכז תהיה תוספת עלות נסיעה בהתאם למרחק

כל בוקר כשאני קמה אני מודה על הזכות לפגוש אנשים, להעצים אותם ולגרום להם לאהוב את עצמם ואת מה שהם רואים במראה.

היי, נעים מאוד, שמי גלית ניניו ואני סטייליסטית אישית ויועצת תדמית במקצועי ובנפשי.

מומחית בבניית סטייל וסגנון אישי ועסקי לקבוצות וליחידים (נשים וגברים), בעלת תואר BA במנהל עסקים וכלכלה ובעלת תעודות מקצועיות בנושאי סטיילינג אישי ועסקי, ייעוץ תדמית, תקשורת ללא מילים הכוללת: שפת גוף ופנים, פרזנטציה אישית ובניית תדמית.

מרצה ומלמדת סטיילינג אישי בקורסים קבוצתיים ובשיעורים פרטיים, מעבירה סדנאות והרצאות לקבוצות פרטיות ולחברות וארגונים בנושאי תקשורת ויזואלית.

מלווה נשים וגברים למפגשים אישיים של סטיילינג אישי ובניית תדמית אישית ועסקית. 

לפני למעלה מעשור עשיתי את הצעד הכי משמעותי בחיי ועזבתי את עבודתי ככלכלנית לטובת הנפש :)

החיבור של עבודה עם אנשים ועיסוק בנושא הנראות והיופי, זה המקצוע! עבורי, זו השליחות האמיתית שלי וזה שנותן לי סיפוק אין סופי יומיום.

החיוך הגדול שהתהליך מעלה, ההרגשה הנפלאה שמציפה אותנו כשאנחנו נראים טוב ומקבלים מחמאות, האפשרויות שנפתחות בפנינו וההצלחות שמגיעות הרבה יותר בקלות.

 מאז שאני זוכרת את עצמי אהבתי בגדים ואופנה, התעסקתי בהשפעת המראה החיצוני בכל שלב ובכל תחום בחיינו.

אני אוהבת אנשים, אוהבת לייעץ, לעזור בבחירת סגנון אישי, לשדרג ולשנות, אני נהנית ומסופקת מלראות איך שינוי קטן יכול לתת תוצאות גדולות.

עם השנים הבנתי שלא מספיק רק להתלבש יפה, צריך גם לדעת להחזיק את הלוק הזה בשפת הגוף והפנים שלנו, בפרזנטציה האישית ובנוכחות. לכן הרחבתי את הידע שלי ולמדתי ייעוץ תדמיתי שכולל נגיעה בכל מרכיבי הנראות:

 • הופעה חיצונית – מראה, סטייל אישי וטיפוח.
 • אנרגיה וכריזמה.
 • שפת גוף ופנים.
 • קול וטונציה.

אני עובדת בשיטה שלמדתי, המשלבת הבנה של פרופורציות גוף ואיזון מבנה הגוף בשימוש ערכים מעולם האומנות כמו "חתך הזהב" ותורת הצבע.

הייעוץ שלי מתאים ומותאם לכל הגילאים, נשים וגברים החל מגיל 12 ועד גיל הזהב.


לקוחות מספרים על...

David

13/07/2022

להגיד שגלית ניניו עושה סטיילינג אישי זו לשון המעטה הגדול ביותר של המאה.%0a%0aגלית קוסמת, היא בוראת עולם חדש בו אתה נראה כמו הגרסה הכי טובה שלך.%0a%0aההפתעה הגדולה: השינוי האדיר המתחיל מבחוץ מחלחל במהרה פנימה ולעומק – בביטחון, בעמידה וביחס של כל הסביבה אליך. גלית הגיעה למלתחה שלי, עברה פריט פריט, הסבירה לי בדיוק מה נכון ומה לא מבחינת התדמית שאני רוצה לשדר. זה הרבה מעבר לעצות אופנה, זה דיוק של המסר הבלתי מילולי שאנו משדרים רוב הזמן לא במודע. לאחר מכן הלכה עמי למסע קניות וידעה ליצור לי מלתחה שהתאימה לשלל המטרות שהגדרתי (עסקי עם לקוחות, עסקי בתוך החברה, אירועים, קאז’ואל ועוד). אח”כ עברה עמי על כל המלתחה ובנתה לי מעל 100 “לוקים” שונים (התאמות של בגדים)כאשר כל לוק מצולם נכנס לתוך פוסטר קולאז’ שאותו תליתי ולפיו אני בוחר כל יום מה ללבוש (ומסמן את מה שכבר לבשתי, כך שאני יכול לא לחזור על אותו לוק כמה חודשים). התגובות בלתי רגילות ומכל עבר – לקוחות, שותפים, עמיתים, עובדים. רואים, רוצים גם וחלק כבר התחילו עמה את אותו תהליך קסום שמשדרג מבחוץ ומבפנים, לא רק את האנשים אלא גם את הארגון.%0a%0aמעבר למקצוענות, לדיוק ולחוכמת החיים הרבה, היא עושה את הכל בקלילות, שופע הומור הממיס דאגות ו”בעיות” שאני מאמין שיש לרבים עם המראה החיצוני. נהניתי מאוד מהתהליך ואני ממליץ עליו בחום לכל אדם ולגל חברה המעוניינת לתת מתנה אדירה למנהלים ולעובדים שלה. אשמח להרחיב בפרטים דוד בן טולילה 0547208474

yulia

11/07/2022

את גלית הכרתי כסטייליסטית אישית לגברים שהגיעה לחנות בגדים שבו אני עובדת, היא הייתה מגיעה אלי לחנות עם הלקוחות ומיד שמתי לב לתשומת לב שלה לדברים החשובים והקטנים שאפילו אני בתור מנהלת חנות במשך שנים לא שמה לב. ולא רק זה אלא גם יודעת ממש לעזור עם הבטחון העצמי.לכן, גם אני בחרתי במפגש סטיילינג איתה, התאימה לי דברים מהממים!הרגשתי יפה ומצד שני נשארתי אני ולא הרגשתי בתוך תחפושת! ממליצה בחום

Guest

10/07/2022

גלית ניניו סטייליסטית מקצועית מדויקת מאוד, נעימה ואדיבה.יש המון מה ללמוד ממנה חוויה מושלמת, ממליצה בחום.עברתי שינוי ממשי בזכותה.

גלית

תודה רבה! מחמם את הלב, לעונג לי. אני כאן לכל התייעצות בהמשך

Guest

08/07/2022

קניתי סשן עם גלית כמתנת יום הולדת לבת זוג, אחרי שעשיתי מחקר מעמיק ודיברתי בטלפון עם כמה יועצות סטיילינג (גלית נשמעה לי בכמה רמות מעל כולן במקצועיות ובאנרגיות שלה). והסתבר שזו היתה הצלחה מסחררת! הבת זוג חזרה הביתה מרוצה ומאושרת וזה כיף כשהתמנה קולעת בול. הבת זוג אמרה שהיה לה ממש כיף להעביר את הזמן עם גלית ושהיא קיבלה מזה המון ערך וידע וכמובן בגדים חדשים בסטייל טוב. ממליץ בחום לכל הגברים ששוקלים את זה בתור מתנת יום הולדת לאישה. לא רק שזה מאוד ישמח אותה, גם תקבלו כמה שעות של שקט לבד בבית וכנראה כמה חודשים בלי לשמוע ״ואי אין לי מה ללבוש״ - למרות שהארון שלה בעצם מלא 🤣 תודה גלית!

גלית

איזה מקסים אתה! עצרת וכתבת וריגשת מאוד! תודה על שהפגשת אותי עם אישתך המהממת! שמחתי ונהנתי ללוות אותה ואכן זהו! אם היא מצייצת אין לי מה ללבוש ישר תפנה אליי כי יש לה מלאאאא לוקים הורסים והיא מסודרת קדימה לחודשים הבאים : )

Maya

15/01/2019

גלית אני רוצה להגיד לך וואוווו זו היתה סדנת סטיילינג מעולה! כיפית וכל כך מעשירה! לא חשבתי שאפשר לצאת עם מלא ידע וכלים פרקטיים ליישום מפעילות של סדנה קבוצתית ואת פשוט הענקת ולימדת כאילו כל אחת במפגש אישי.. ממליצה בחום על גלית ניניו סטייליסטית מעולה ומקצועית

Guest

17/10/2018

ממליצה בחום על יום קניות בסטייל עם גלית המקסימה! עברתי חוויה מרגשת ומעצימה, ויצאתי ממנה עם בגדים שמחמיאים לגיזרה ולאישיות שלי, ולא פחות חשוב עם ארגז כלים להמשך בניית מלתחה מדויקת ומותאמת אישית. אז תודה רבה ומצפה כבר לסיבוב ההמשך:-)

Guest

17/10/2018

גלית עזרה לי לעצב את הסטייל שלי. עברה איתי על כל הבגדים בבית, הכינה רשימה מה צריך לקנות ועברה איתי בכל החנויות הרלוונטיות ועזרה לוי לקנות את הבגדים שהכי מתאימים לי. היא מקצוענית עם טעם טוב, ויחס אישי מעולה. גם לאחר יום הקניות התייעצתי איתה כיה פעמים והיא תמיד אמרה לי את דעתה.מאוד ממליץ.

גלית

תודה רבה! לא רואה מי המפרסם אבל מודה על הפירגון ...

David

15/10/2018

גלית סטייליסטית מאוד מקצועית, מוכשרת , יסודית , קפדנית ודקדקנית במפגש הראשון גלית מסבירה על התהליך - מבנה הגוף , התאמת צבעים ובניית סטיילינג אישי , היה לי עונג גדול לעבור איתה תהליך של שחרור שינוי והתחדשות סמכתי על גלית ב100% וקיבלתי תוצאות מדהימות והמון פירגונים ממליץ מאוד

רוני

15/10/2018

גלית נתנה הרצאה מובנית החל מרושם ראשוני שפת גוף, התאמות עפי מבנה גוף, שילוב צבעים ואקססוריז . אחלה הרצאה מומלצת מאוד !

גלית

תודה רבה! רוני :)

batya

14/10/2018

חברותי ואני מאוד נהננו בסדנת סטיילינג בהנחיית גלית ניניו! למדנו הרבה, באווירה נעימה, תוך הדגמות רבות, ממליצה בחום לכל קבוצה!

גלית

תודה רבה בתיה 😊 היתן קבוצה נהדרת וזורמת! שמחתי להכיר... נתראה בשמחות ..להתייעצויות ושרות אישי אני כאן לכל עת.. מזל טוב 🌷

yulia

11/07/2022

את גלית הכרתי כסטייליסטית אישית לגברים שהגיעה לחנות בגדים שבו אני עובדת, היא הייתה מגיעה אלי לחנות עם הלקוחות ומיד שמתי לב לתשומת לב שלה לדברים החשובים והקטנים שאפילו אני בתור מנהלת חנות במשך שנים לא שמה לב. ולא רק זה אלא גם יודעת ממש לעזור עם הבטחון העצמי.לכן, גם אני בחרתי במפגש סטיילינג איתה, התאימה לי דברים מהממים!הרגשתי יפה ומצד שני נשארתי אני ולא הרגשתי בתוך תחפושת! ממליצה בחום

Guest

08/07/2022

קניתי סשן עם גלית כמתנת יום הולדת לבת זוג, אחרי שעשיתי מחקר מעמיק ודיברתי בטלפון עם כמה יועצות סטיילינג (גלית נשמעה לי בכמה רמות מעל כולן במקצועיות ובאנרגיות שלה). והסתבר שזו היתה הצלחה מסחררת! הבת זוג חזרה הביתה מרוצה ומאושרת וזה כיף כשהתמנה קולעת בול. הבת זוג אמרה שהיה לה ממש כיף להעביר את הזמן עם גלית ושהיא קיבלה מזה המון ערך וידע וכמובן בגדים חדשים בסטייל טוב. ממליץ בחום לכל הגברים ששוקלים את זה בתור מתנת יום הולדת לאישה. לא רק שזה מאוד ישמח אותה, גם תקבלו כמה שעות של שקט לבד בבית וכנראה כמה חודשים בלי לשמוע ״ואי אין לי מה ללבוש״ - למרות שהארון שלה בעצם מלא 🤣 תודה גלית!

גלית

איזה מקסים אתה! עצרת וכתבת וריגשת מאוד! תודה על שהפגשת אותי עם אישתך המהממת! שמחתי ונהנתי ללוות אותה ואכן זהו! אם היא מצייצת אין לי מה ללבוש ישר תפנה אליי כי יש לה מלאאאא לוקים הורסים והיא מסודרת קדימה לחודשים הבאים : )

Guest

17/10/2018

ממליצה בחום על יום קניות בסטייל עם גלית המקסימה! עברתי חוויה מרגשת ומעצימה, ויצאתי ממנה עם בגדים שמחמיאים לגיזרה ולאישיות שלי, ולא פחות חשוב עם ארגז כלים להמשך בניית מלתחה מדויקת ומותאמת אישית. אז תודה רבה ומצפה כבר לסיבוב ההמשך:-)

Chen

14/10/2018

גלית היקרה, תודה רבה על יום חוויתי! למדתי המון, גיליתי גזרות חדשות, שילובים מעניינים וצבעים שאף פעם לא חשבתי שיתאימו לי והכל בזכותך. את מקסימה ורואים שאת עושה את זה מאהבה והתוצאה היא בהתאם! תודה על יום חוויתי, מלמד ומהנה!ותודה לחברות המהממות שלי על מתנה מושלמת ❤️ ממליצה בחום!

גלית

חן מקסימה! תודה רבה על הפירגון :) שמחתי להכירך ונהנתי בחברתך.. תתחדשי ושמרי על סטייל... אני כאן לכל שאלה גלית

15/03/2018

אין מה לומר - סיפקת את הסחורה, אישתי חזרה הביתה מהסשן איתך ואמרה שזו אחת המתנות הטובות ever. אלף תודות!

26/04/2017

בעלי קנה ליום הולדת מפגש עם סטייליסטית שתעבור איתי על הארון ותמליץ לי על סגנון שמתאים לי. חייבת להודות שבהתחלה הייתי ממש סקפטית כי אני בערך הבנאדם הכי נטול סטייל שיש. אבל גלית עם חיוך והמון סבלנות הצליחה להוציא מהמלתחה שלי דברים שלא חשבתי עליהם. הייתי כל כך מרוצה שנפגשתי איתה שוב ליום של שופינג והשלמת חוסרים במלתחה והיה פשוט כיף. בקיצור מומלץ בחום

08/05/2016

היי גלית, אירגנתי לאישתי מתנה יום כיף עם סטייליסטית ובחרתי בך גלל האופי הנעימות בקולך וכי ענית על כל ציפיותיי מרוב שאישתי כל כך נהנת קיבלתי מתנה חזרה יום כיף איתך עשית לנו שני ימי הולדת מדהימים תודה על מי שאת ועל מה שאת נותנת מעומק ליבך נמשיך כמובן את הקשר עימך ואת הרווחת שני אנשים שיפיצו אותך לכל חברינו תודה מעומק הלב

05/02/2016

סטייליסטית סימפטית עם טעם מצויין