רוצה לדעת עוד?
ניתן לשלם באשראי, ביט, פייפל וגיפטוש קארד
החזר כספי מובטח תוך 14 יום
הבטחה למחיר הטוב ביותר

0 חוות דעת על המוצר

0 חוות דעת על המוצר

ואת אשתך תקנה בגמלים.. 0 כבר נרכשו

כידוע בעת העתיקה היו נוהגים לקנות נשים בגמלים. בהשראתה של תקופה זו תוכלו להכין סרטון הומוריסטי בו אתם מתמקחים על כמות הגמלים שאתם רוצים לשלם

כידוע בעת העתיקה היו נוהגים לקנות נשים בגמלים. בהשראתה של תקופה זו תוכלו להכין סרטון הומוריסטי, המתעד שיחות שלכם עם בני המשפחה והחברים של בת זוגתכם, בהן אתם מתמקחים לגבי כמה גמלים אתם מוכנים לשלם כדי לשאת לאישה את החברה שלכם.
את הסרטון מומלץ לצלם כשיש גמלים ברקע (בחוות גמלים), כאשר אתם לובשים בסחבות, בסגנון תנ"כי. את הסרטון תוכלו להקרין לחברה שלכם במהלכו של ערב רומנטי, כאשר בסופו תציעו לה נישואין.
 
הסיפור שלי: "ברעיון הגמלים השתמשתי כדי לבקש את ידה של חברה שלי, מאביה. היחסים ביני לבין אביה הם מאוד טובים והיה חשוב לי לבקש את הסכמתו לפני הכל. רציתי שהשיחה תהיה כמה שיותר קלילה ולכן החלטתי להשתמש בגמלים. קניתי פסלים קטנים של גמלים והלכתי לבית של חברה שלי בזמן שהיתה בעבודה. ישבתי עם אביה וסיפרתי לו כמה אני אוהב את בתו ושאני מוכן לקנות אותה בהרבה מאוד גמלים - ואז נתתי לו את הגמלים שהיו ארוזים בקופסה יפה. המחווה שלי שעשעה אותו מאוד, והוא נתן לי את ברכתו לעשות את הצעד הגדול." ארז.


לקוחות מספרים על...