משלוחים וזמני אספקה
רוצה לדעת עוד?
ניתן לשלם באשראי, ביט, פייפל וגיפטוש קארד
החזר כספי מובטח תוך 14 יום
הבטחה למחיר הטוב ביותר

2 חוות דעת על המוצר

2 חוות דעת על המוצר

דייט על הבר 12 כבר נרכשו
משלוחים לכל הארץ

210 ₪

משלוח חינם
לראשונה אנחנו מוציאים אתכם מהבית לדייט שיסחף אתכם בערב הכי יוצא דופן שהיה לכם עד היום. תתכוננו, כולם מסביב עומדים ממש לקנא בכם. מגיל 18+.

ואוו! כזה דייט על הבר לא היה לכם מעולם.

קופסה קטנה, שנכנסת לתיק או לכף היד, ובאה אתכם לדייט. בתוכה – כרטיסיות וכמה אביזרים קטנים.

אתם הולכים לצחוק, לשתות, להשתטות, לדבר, להתקרב, למתוח קצת גבולות, לשחק, להפתיע ולחוות ערב שלא תרצו שייגמר.

מומלץ מאוד להגיע במונית לדייט כדי שתוכלו לשתות בכיף שלכם.

שימו לב – הקופסה הזו לא מתאימה לבית. אז לא לרמות, צאו לבלות!

אורך הדייט המשוער: שעתיים+.

מה בקופסה?
 • כרטיסיות שמובילות את כל הערב.
 • חובות אישיות וזוגיות.
 • משחקי בר.
 • שאלות שלא תרצו שיפסיקו.
 • ועוד המון הפתעות.

*מתאים לגיל 18+

 • אם ברצונכם לבצע משלוח לתאריך ספציפי במועד מאוחר יותר מטווח התאריכים שהתקבל - ניתן יהיה לסמן זאת בתהליך ההזמנה.
 • איננו יכולים להתחייב לשעת אספקה ספציפית.

 • הקופסה מתאימה לזוגות שמרגישים בנוח אחד עם השנייה, בכל הגילאים (לא מתאימה לדייט ראשון/שני/שלישי).
 • מתאימה לזוגות שבא להם לצאת מהבית לדייט שונה ומיוחד, להפתיע אחד את השנייה, אולי גם את עצמם.
 • מתאימה לזוגות שנמאס להם לשתוק יחד ולבהות באנשים מסביב בשקט.
 • הקופסא מנוסחת בצורה הטרוסקסואלית אבל מבחינת תוכן מתאימה גם לזוגות להט"בים.
 • אל דאגה – הקופסא מתאימה גם לביישנים. ואם לאורך הדייט משהו לא מתאים – מדלגים! יש מספיק פעילויות בקופסה.
 • הקופסה לא מתאימה לדייט בבית. בשביל זה יש לנו קופסאות אחרות ונהדרות.
 • הקופסה עשויה פחות להתאים לדתיים בגלל חלק מהתוכן שלה. ניתן לפנות אלינו להתייעצות.
 • קוקטיילים מבית Spicehaus:
  • Cocktail Gin Lychee and Roses.
  • Cocktail Gin Raspberry Mule.
  • Cocktail Pineapple Margarita.
  • Cocktail Woodstock Daisy.

כל קוקטייל מכיל 200 מ"ל.

 • זוג בקבוקוני ואן גוך בטעם אסאי - 50 מ"ל כל אחד.

 • האתר מכבד את כל חוקי הצרכנות ופועל לפיהם. אין באמור להלן כדי לגרוע מכל זכות הקיימת לצרכן מכוח חוק הגנת הצרכן (להלן: "החוק"), תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה) (להלן: "התקנות") ו/או מכל הוראה אחרת.
 • במידה ולאחר ביצוע העסקה אתם מעוניינים לבטלה, תוכלו לעשות זאת החל מיום עשיית העסקה ועד 14 יום מיום קבלת המוצר, ובלבד שאריזת המוצר ו/או הקופסא ו/או המארז (לפי העניין) לא נפתחו, ולא נעשה בהם שימוש כלשהו.
 • במידה והלקוח הינו אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש, אזי הלקוח יהיה רשאי לבטל את העסקה, החל מיום עשיית העסקה ועד 4 (ארבעה) חודשים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך גילוי הפרטים הנדרשים ע”פ הדין, לפי המאוחר מביניהם ובלבד שההתקשרות בעסקה כללה שיחה בין הנהלת האתר (ו/או נציג הנהלת האתר) ללקוח (ובכלל זה שיחה באמצעות תקשורת אלקטרונית), ובכפוף לכך שאריזת המוצר ו/או הקופסא ו/או המארז (לפי העניין) לא נפתחו, ולא נעשה בהם שימוש כלשהו.
 • בכל מקרה ביטול של עסקה יש לעשות בכתב באמצעות דוא"ל לכתובת המפורטת בפרטי יצירת קשר. בהודעה הביטול יש לציין את פרטי הרוכש, תאריך הקנייה ודרכי התקשרות ליצירת קשר, וכן את העתק החשבונית שנשלחה. במידה והביטול נובע מפגם או מחוסר התאמה, יש לפרט את הפגם ו/או אי ההתאמה כאמור לעיל.
 • בביטול העסקה מכל סיבה שהיא (ולמעט עקב פגם או אי-התאמה), על הלקוח להשיב את המוצר, המארז או הקופסא להנהלת האתר, על חשבונו, ועם החזרתם ובדיקת הנהלת האתר כי אלו לא נפתחו, לא נפגמו ולא נעשה בהם שימוש על ידי הצרכן, יזוכה כרטיס האשראי בניכוי דמי ביטול בשיעור של 5% מערך הקנייה או 100 ₪ לפי הנמוך מביניהם.
 • במידה והקופסא כבר הגיע עד הבית, ניתן להחזיר אותה אלינו בעלות של 50 ש"ח דמי משלוח שאנו נוציא עבור הלקוח.
 • בביטול עסקה בשל פגם או אי-התאמה בנכס כמשמעותם בסעיף 14ה(א) לחוק או עקב נסיבות אחרות המנויות בסעיף 14ה(א) לחוק, אז לא ייגבו דמי ביטול, על הלקוח לפרט את הפגם ו/או אי ההתאמה בכתב באמצעות דוא”ל לכתובת המפורטת בפרטי יצירת קשר, ותתואם עם הלקוח הדרך להחזרת המוצרים.
 • למען הסר ספק במקרה של ביטול העסקה לא יוחזרו למזמין דמי המשלוח (ככול ששולמו) למעט במקרה בו הביטול של המזמין נעשה עקב פגם או אי-התאמה כמשמעם בסעיף 14ה(א) לחוק.
 • יודגש כי בהתאם להוראות הדין, מאחר ומוצרי, קופסאות ומארזי הנהלת האתר ניתנים לשכפול, הקלטה ושעתוק, הרי שעסקה לרכישת מוצר, מארז ו/או קופסא שאריזתם המקורית נפתחה ע”י הצרכן, לא ניתנת לביטול כלל.
היי. אני ליעד, ואני ממש אוהבת ימי הולדת.

בחודש מאי 2020, ימי קורונה, בן הזוג שלי חגג יומולדת בשיא הסגר הראשון, ואנחנו מהזוגות המעצבנים האלה שתמיד משקיעים יתר על המידה בימי הולדת וכל החברים שונאים אותנו בגלל זה.

אז נאלצתי להיות מקורית יותר מהרגיל ומצאתי את עצמי מאלתרת לו קופסת מלאה בהפתעות. היה לנו כל כך כיף, כל כך מצחיק, כל כך מקרב, ופשוט נפל האסימון שזה מה שאני רוצה לעשות! לשמח, להפתיע, לרגש זוגות, לשדרג להם את הזמן ביחד, לגרום להם לצחוק, להתקרב, לעשות להם פרפרים.

ובום – כמה חודשים אחר כך מצאתי את עצמי משיקה את העסק שלי, שהוא הרבה יותר מימי הולדת. יצרתי עולם של של קופסאות שמשדרגות את זמן האיכות שלכם יחד, לא משנה מה חוגגים.

מאז אני חולמת קופסאות, נושמת קופסאות, מקפלת קופסאות, ממציאה עוד קופסאות ונהנת מכל רגע. אני חושבת שעליתי כאן על צורך אמיתי של זוגות לזמן איכותי יחד, לאינטימיות, לשובבות, להתחרמנות מחודשת, לצחוק, להעלאת זכרונות ולתובנות חדשות ומרגשות על הזוגיות.

אני מזמינה אתכם לגלות את הקופסאות של OH MY BOX ולפנק את הזוגיות שלכם במשהו טוב שלא תשכחו הרבה זמן.


לקוחות מספרים על...

תמונות מלקוחות

ניל

09/08/2022

הזמנתי את הקופסה ואני חייב להגיד שהייתי סקפטי..אבל אחרי ששחררנו את הלחץ התחלנו להינות בטירוף!!החלטנו שהזמין בכל אירוע קופסה כזאת

Guest

07/08/2022

מתנה מרעננת ושונה. מאוד אהבתי את היצירתיות והמשחקיות שבדבר זה הפך את יום ההולדת לשונה ומצחיק :) המוצרים מאוד מושקעים ויפים!!!

Liran

05/08/2022

וואו איזו קופסה!! רכשתי לכבוד יום הולדתו של בעלי כי פשוט לא ידעתי מה לעשות לו וזה היה נראה לי פתרון סבבה.לא. לא פתרון סבבה, פתרון מושלם!! איזה כיף היה לנו! מצחיק, סקסי, כייפי ממש וזורם. שווה שווה!

Dorit

04/08/2022

קופסא מושלמתתתת! העבירה לנו את הערב בכיף, בצחוקים, ובדברים חדשים שגילינו אחת על השניה, מטורףףף

אוראל

03/08/2022

יצא לי לעשות מספר פעילויות בסגנון והקופסה הזאת פשוט מעולה! גם מצחיקה, גם מרגשת, גם סקסית ברמות (למי שאוהב). כל מה שצריך זה קצת יין ונשנושים בצד, מוזיקה ברקע מהפלייליסט שמקבלים ומובטח ערב מושלם.

Mor

03/08/2022

הזמנתי לבן הזוג שלי לכבוד יום ההולדת את הקופסא, והבאתי איתי ביחד לבית המלון היה מצחיק, כייף, סקסי, מלמד ממש שיחוק! רואים שהשקיעו מחשבה

hadas

03/08/2022

הזמנתי את הקופסא כדי לחגוג עם בעלי את יום הנישואין והיתה אחלה חוויה! בעלי שבדרך כלל ציני לדברים כאלה, מאוד נהנה ואפילו ביקש שאזמין קופסא נוספת😍 ממליצה בחום!

Itay

03/08/2022

אז הקשבנו להוראות, השארנו את הרכב בבית (וגם את הילדה עם סבתא שלה) ויצאנו עם הקופסא :) בתור זוג עם פעוטה לא יוצא לנו הרבה לצאת למשהו שובר שגרה כמו הקופסאות של oh my box ובאמת שחווינו כמה שעות של שחרור לחלוטין, צחוק מתגלגל וחזרנו שיכורים ישר ל... (-;

Mor

03/08/2022

הזמנתי לכבוד יום ההולדת של בן הזוג שלי, היה ערב מצחיק, סקסי, מלמד אחד על השני ובעיקר מקרב.%0aהיה הכרחי בדיוק בזמן. גאונים רואים שמושקעת מחשבה מאחורי הכל. המון המון תודה

חן

03/08/2022

היה ערב סופר כיפי ולא צפוי. הייתי בטוחה שזו תהייה קופסא הכי רגילה שיש, אבל טעיתי ובענק! ערב כיפי, מצחיק ועמוק. נהנו עד כדי כך שכבר הזמנו עוד קופסא ורק מחכיייים שיוציאו קופסאות חדשות!

תמונות מלקוחות

Itay

03/08/2022

אז הקשבנו להוראות, השארנו את הרכב בבית (וגם את הילדה עם סבתא שלה) ויצאנו עם הקופסא :) בתור זוג עם פעוטה לא יוצא לנו הרבה לצאת למשהו שובר שגרה כמו הקופסאות של oh my box ובאמת שחווינו כמה שעות של שחרור לחלוטין, צחוק מתגלגל וחזרנו שיכורים ישר ל... (-;

Orel

03/07/2022

חוויה מדהימה! דייט על הבר שסחף אותנו לשעתיים של כיף שהתנתקנו מהכל והיינו רק אנחנו, ולפעמים גם הברמן, בסרט הכייפי הזה. מומלץ בחום!!! משדרג, מרענן ומצחיק ♥️