רוצה לדעת עוד?
ניתן לשלם באשראי, ביט, פייפל וגיפטוש קארד
החזר כספי מובטח תוך 14 יום
הבטחה למחיר הטוב ביותר

0 חוות דעת על המוצר

0 חוות דעת על המוצר

מסעדת החושך 0 כבר נרכשו

תארו לכם מסעדה שבה לא רואים כלום. חושך מוחלט! כל שאר החושים שלכם מתחדדים, בעיקר חוש הטעם. את החוויה הזאת מספקת מסעדת בלאק-אאוט שביפו, מסעדה שכל עובדיה לקויי ראייה או עיוורים...

תארו לכם מסעדה שבה לא רואים כלום. חושך מוחלט! כל שאר החושים שלכם מתחדדים, בעיקר חוש הטעם.
את החוויה הזאת מספקת מסעדת Blackout שביפו, מסעדה שכל עובדיה לקויי ראייה ועיוורים. בכניסה למסעדה יוצג בפניכם תפריט ממנו תוכלו לבחור, ולאחר מכן תכנסו למסעדה החשוכה, שבה לא רואים דבר. חוויה בלתי נשכחת!
המסעדה איננה רק מסעדת קונספט יש בה מאכלים משובחים וערבים לחיך. התפריט בבלקאאוט הינו חלבי ומוגשות בו גם מנות דגים ומנות צמחוניות. 
 
הסיפור שלי: "לקחתי את בן זוגי למסעדת בלק-אאוט לכבוד יום השנה שלנו. שמעתי עליה הרבה ביקורות טובות וגם חשבתי שזו תהיה חוויה חד פעמית, לנסות להרגיש קצת מה זה להיות עיוור. היכולת להשתמש בחושים האחרים שלנו כדי לתפקד היא בהחלט משימה לא פשוטה. כשהגענו לפתח המסעדה, קיבל אותנו מלצר שהציג בפנינו תפריט. אחת מהאפשרויות בתפריט היתה "תפריט הפתעה", שזה בעצם מנות מומלצות שהשף בוחר עבורכם. אם אתם לא מקובעים באוכל, בחירה בתפריט ההפתעה, יכולה להעצים את כל המסתורין שאופף את המסעדה. כשהמלצר הגיש לנו את המנה הראשונה, לקח לנו מספר דקות רק לאתר את המזלג והסכין ולאחר מספר נסיונות, שנינו נכנענו והעברנו לאכילה בידיים. וזה החלק הכי כיף - אתם יכולים להתלכלך כאוות נפשכם ואף אחד לא רואה דבר! אז בקיצור, אני ממליצה בחום על המסעדה הזאת, וחוצמזה שאין כמו יפו בלילות, וזו הזדמנות מצויינת להסתובב בעיר הקסומה הזאת"
 
בית עסק מומלץ: בלקאאוט - מסעדת חושך


לקוחות מספרים על...