שאלות תשובות

banner-img

משלוחים

במייל אישור הזמנה שקיבלת לאחר התשלום כתוב בדיוק מתי תגיע המתנה. אם כתוב טווח תאריכים- המתנה תגיע עד תאריך המקסימום שכתוב שם. מאד רוצים, אבל אנחנו לא יכולים להתחייב לשעת הגעה ספציפית.
לא אמור לקרות! כדאי ליצור קשר ישיר עם בית העסק ולברר מולו איפה המשלוח. מספר הטלפון מופיע במייל אישור ההזמנה וגם בסמס שנשלח אליך לאחר ההזמנה.
אם לא מצאת את העיר שלך, כנראה שבית העסק לא מספק את המתנה ליעד הזה. אנחנו ממליצים להשתמש בחיפוש בדף הבית, ואז יוצגו לך רק מתנות שיכולות להגיע אליך.
אתר גיפטוש מרכז מגוון של בתי עסק. אם בחרת להזמין מוצרים מבתי עסק שונים, המשלוח יוצא מבתי עסק שונים ולכן יחוייב בנפרד על כל מוצר

שוברי מתנה

כל השוברים בגיפטוש תקפים לשנה אחת מיום הרכישה. גיפטוש קארד תקף לשנתיים.
אפשר לשלוח במייל, בוואטסאפ והוא גם ניתן להדפסה. מקבלים אותו מיד אחרי שמזמינים או שמתזמנים שליחה למתי שרוצים.
בטח, אפשר לתזמן את שליחת השובר במייל. בנוסף, הקישור לשובר ישלח אליכם גם למייל ותוכלו תמיד לגשת אל השובר ולשלוח אותו או לערוך אותו.
אין בעיה בכלל. כל עוד השובר בתוקף - נחליף בשמחה.
על השובר מופיעים קוד שובר ומספר טלפון של בית העסק. מתקשרים, מוסרים את הקוד ומתאמים עם העסק מתי הכיף מתחיל.
banner-img

ביטולי הזמנות

קורה לטובים ביותר. יש ליצור קשר בהקדם האפשרי עם בית העסק ולהודיע על כך.
צריך ליצור קשר ישיר עם בית העסק לפי הפרטים שמופיע לך במייל אישור ההזמנה. אנחנו בטוחים שהוא יוכל לעזור לך.
אם רכשת שובר וטרם מימשת אותו – ניתן לקבל החזר כספי עד 14 יום ממועד הרכישה. אם כבר עברו 14 יום, ניתן להחליפו בכל שובר אחר. אם השובר כבר מומש בבית העסק – יש ליצור קשר עם בית העסק לפי הפרטים שמופיעים לך במייל אישור ההזמנה שקיבלת מאיתנו.

תשלומים וחשבוניות

אין אפשרות לשלם במזומן. התשלום מתבצע מראש באמצעות כרטיס אשראי או ביט או Paypal. גם אם בחרת באפשרות של איסוף עצמי, יש לשלם באתר לפני ההגעה לחנות.
מספר דקות לאחר ביצוע הרכישה באתר, תשלח אליך קבלה/חשבונית מס למייל עפ"י השם שהזנת בתהליך הרכישה.
אי אפשר להוציא חשבוניות מס על שובר מתנה מכיוון שזו עסקה ללא מעמ. קבלה על שובר המתנה מונפקת מיד לאחר התשלום. החשבונית עצמה מונפקת רק לאחר מימוש השובר בבית העסק הנבחר.
צריך לשלוח מייל ל- [email protected] עם מספר ההזמנה ולציין את השם עליו החשבונית צריכה לצאת.
banner-img

גיפטוש קארד

גיפטוש קארד הוא שובר כספי שמאפשר למקבל המתנה לבחור לבד מכל המתנות, החוויות וההפתעות באתר.
לשנתיים
בוחרים מוצרים או חוויות ומוסיפים לעגלה. בעגלת הקניות יהיה מקום להזין את קוד הגיפטוש קארד. כדאי לדעת: לא חייבים לממש את כל הסכום עבור מתנה אחת. יתרת הסכום תישמר, ותוכלו להשתמש בה לקניית מתנה נוספת בעתיד. אם אתם רוצים לרכוש מתנה יקרה יותר מהסכום שיש לכם בגיפטוש קארד , ניתן להוסיף כסף.
בשובר המתנה שקיבלת מופיע קישור לבירור היתרה שלך.