קא ארומתרפיה

משלוחים לכל הארץ
| 43 כבר רכשו
| 43 כבר רכשו
משלוחים לכל הארץ
במשך כל החיים שלי ידעתי שלא הגעתי לכאן סתם, שיש לי תפקיד, אבל לא הצלחתי להבין מהו. זה לא שלא ניסיתי לברר. להמשך קריאה

קא ארומתרפיה ושמנים

 

מה לא עשיתי ואיזו סדנה לא ניסיתי ו… כלום. היום אני יודעת שלכל דבר יש את הזמן והמקום שלו.

כל חיי אני הולכת במסלולים מקבילים של מעשיות ורוחניות (אני לא אוהבת את המילה הזו כי היא מקטינה משהו גדול), סמנכ”לית בחברות מובילות בימים ומתקשרת בלילות.
עולמות שעד לא מזמן חשבתי שהם ניגודים ושאין ביניהם קשר ואז הבנתי. הבנתי שכל השנים האלה של גם וגם, של בניית אסטרטגיות עסקיות, של פיתוח מוצרים וניהול אנשים, היו בעצם הכשרה, כלים למשימה שבגללה אני פה – להנגיש את הרוחניות ולעזור לאנשים לחיות טוב יותר.

אז לקחתי את כל הכלים והניסיון המקצועי שלי ויצאתי למסע. אספתי סביבי צוות אנשים שהם הטובים ביותר בתחומם ויחד בראנו את KA.

KA הוא מותג של כלים לחיזוק הנפש והלב.
תערובות שמנים אתריים המבוססות על מתכונים עתיקים מכל העולם שעוזרות לאנשים להתמודד עם האתגרים שהחיים מגלגלים לפתחנו ולהרגיש קצת יותר טוב.

בחרתי בשם KA כי הוא מייצג את תפיסת החיים שלי.

בממלכת הפרעונים העתיקה והמכושפת, המקום שבו נולדה הארומתרפיה, היתה ה-KA – “כוח החיים”. האנרגיה שמניע את האדם. הרוח שדוחפת אותנו לפעול ולא לוותר.
כשרצו חרטומי מצריים לתת ל-KA סימן הם בחרו בזוג ידיים מושטות למעלה, ארכיטיפ לבנייה, כוח והגנה. בדומה לצ’י ((ch’i בסין  ולקי (KI) ביפן, אנרגיית ה-KA היא כלי עוצמתי ביותר, הכוח שאיתו אנחנו בוראים את המציאות שלנו והופכים חלומות למציאות.

אני מקווה שתערובות השמנים שלנו שאוצרות בקרבן KA טהור יעזרו לכמה שיותר אנשים להעצים את חייהם ולהכניס בהם ניחוח של דרמה, מסתורין ואהבה.

שלכם,

מיה קרמן

מיקום: משלוחים לכל הארץ
רוצה לדעת עוד?
  1. הלקוחה רשאית לבטל את העסקה בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ”א – 1981.
  2. מרגע ביצוע ההזמנה באתר, המשתמשת רשאית לבטל את ההזמנה של מוצר מסוים עד 14 ימים מיום קבלת המוצר (להלן: "מועד סופי לביטול"), באמצעות יצירת קשר עם הספק לפי פרטי יצירת הקשר באתר (להלן: "הודעת הביטול"), וכי לאחר המועד הסופי לביטול לא תהא הלקוחה רשאית לבטל את ההזמנה ובהתאם לכך לא תהא זכאית לקבלת התמורה ששילמה לספק בחזרה.
  3. סייגים לזכות ביטול: לא ניתן לבטל רכישה של מוצרים פסידים.
  4. עוד מובהר, כי למעט במקרים של פגם במוצר, אי התאמת המשלוח להזמנה, או אי אספקה במועד לאיסוף (כאשר הפגמים האמורים נוצרו כתוצאה מרשלנות של הספק), במקרים אלו התמורה תושב למשתמשת, לכל המאוחר תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, ובכפוף להשבת המשלוח בהתאם להוראות שיימסרו למשתמש ע"י הספק. כמו כן, ביטול הרכישה ייעשה בכפוף להחזרת המוצרים לספק באריזתם המקורית. ככל שההזמנה תבוטל שלא עקב הסיבות המפורטות בתחילת סעיף זה, תוחזר התמורה למשתמשת, אך הספק יגבה מהמשתמשת דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר המשלוח או 100 ₪, לפי הנמוך מבניהם ואת עלות השילוח בחזרה של המוצר.
  5. אם לאחר ביצוע ההזמנה, יתברר כי מוצר מסוים שהוזמן אזל, רשאי הספק לבטל את ההזמנה ולהשיב ללקוחה את מלוא התמורה ששילמה, לחילופין רשאי הספק להציע לה מוצר חלופי שווה ערך למוצר שהוזמן. אם תבחר הלקוחה שלא לרכוש את המוצר החלופי, תבוטל ההזמנה ומלוא כספה יושב לה. השבת הסכום ששולם כאמור הינה הסעד היחיד אשר תהיה זכאי לו בגין ביטול ההזמנה.
  6. הזיכוי יעשה או באמצעות זיכוי כרטיס האשראי של הלקוח או באמצעות העברת הסכום ללקוח בדרך אחרת עליה יחליט הספק רק לאחר שהלקוח ישיב את המוצר לספק כאמור להלן ובהתאם לתנאים הקבועים בחוק ותקנות הגנת הצרכן. זיכוי יבוצע לא לפני שיחלפו 4 ימי עסקים מהמועד בו השיבה הלקוחה את המוצר כאמור להלן.
  7. ללקוחה לא תהא תביעה מכל סוג שהוא כלפי הספק שתהא מעבר לסכום רכישת המוצר או מוצרים באתר, בפועל בניכוי מחיר השליחות להחזרת המוצר.
  8. אם סופק המוצר ללקוחה, חלה חובת החזרת המוצר על הלקוח, ועל חשבונה לכתובת: RITUALS KA AROMATHERPHY, ת.ד 59114 ת"א. היה והמוצר יישלח לספק באמצעות שליח, אזי כל האחריות לגבי הגעת המוצר תהא על הלקוחה בלבד.
  • איננו יכולים להתחייב לשעת אספקה ספציפית.