99 דרכים להכיר- משחק קלפים

99 נולד מתוך הרצון לחבר ולקרב בין אנשים, לפתח חברויות ולגעת במקומות שלפעמים השיחה הרגילה לא מגיעה אליהם. 99 השאלות שבחפיסה מעירות את הדימיון והסקרנות, ומעלות הרבה חיוכים.

 

לדייט ראשון - המשחק שובר את מנהג "ראיונוות עבודה" והופך את הדייט לקליל, זורם ומעניין. המשחק קומפקטי ונוח להביא לבר או לפיקניק. (עם בקבוק יין עובד מעולה).

 

לזוגות ותיקים - המשחק מחבר בין בני הזוג ומחזק את הקשר, מקלף שכבות, חושף דברים מצחיקים, מעלה זיכרונות ושובר את השגרה. (מושלם לקחת לטיסות, לחופשות טרופיות או לערב ביתי ואינטימי).

 

למפגשי חברים / ערבי גיבוש - המשחק נותן טוויסט למפגשים עם חברים חדשים או ישנים, שובר את הקרח ופותח שיח מצחיק, קליל ושונה.

 

לקבוצות וסדנאות - השאלות מחממות את האוירה ואת חווית ההכרות הראשונית. השאלות אינטואיטיביות, מסקרנות ונותנות עוד כלי כדי להכיר, להתחבר ולצחוק יחד.

תוספת משלוח הינה 29 ש"ח לכל רחבי הארץ.
זמן אספקה בין 3-5 ימי עסקים, לא כולל יום ההזמנה.

 

איסוף עצמי בתיאום מראש מרמת גן (שכונת מרום נווה).

ניתן להחזיר את המוצר עד שבועיים מיום התשלום באריזתו המקורית בלבד.

* ההחזר הכספי יינתן על המשחק בלבד + דמי ביטול בגובה 5% ממחיר העסקה.

* אופן החזרת המוצר באחריות הלקוח.

  .The game "99 Ice Breakers" is a new and fun way of getting to know yourself and the people around you

Suitable for a first (or 99th) date, a get-together with old or new friends, and basically for any social meetup, 99 Ice Breakers will

kickstart your party in an interesting, entertaining and engaging way. You are bound to discover a thing or two about the people playing

!So let’s put the cards on the table, break the ice and have some fun