99 דרכים להכיר- משחק קלפים

* תוספת משלוח הינה 29 ש"ח לכל רחבי הארץ.

* זמן אספקה בין 3-5 ימי עסקים, לא כולל יום ההזמנה.

* בעת מבצעי קניות אונליין ארציות ובינלאומיות - זמני המסירה עלולים להתארך ב 2-5 ימי עסקים נוספים.

* החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.

 * איסוף עצמי משדרות ירושלים 62, רמת גן. מכולת ״על הדרך״ (ניתן להגיע רק לאחר אישור)

 

 

99 נולד מתוך הרצון לחבר ולקרב בין אנשים, לפתח חברויות ולגעת במקומות שלפעמים השיחה הרגילה לא מגיעה אליהם. 99 השאלות שבחפיסה מעירות את הדימיון והסקרנות, ומעלות הרבה חיוכים.

 

לדייט ראשון - המשחק שובר את מנהג "ראיונוות עבודה" והופך את הדייט לקליל, זורם ומעניין. המשחק קומפקטי ונוח להביא לבר או לפיקניק. (עם בקבוק יין עובד מעולה).

 

לזוגות ותיקים - המשחק מחבר בין בני הזוג ומחזק את הקשר, מקלף שכבות, חושף דברים מצחיקים, מעלה זיכרונות ושובר את השגרה. (מושלם לקחת לטיסות, לחופשות טרופיות או לערב ביתי ואינטימי).

 

למפגשי חברים / ערבי גיבוש - המשחק נותן טוויסט למפגשים עם חברים חדשים או ישנים, שובר את הקרח ופותח שיח מצחיק, קליל ושונה.

 

לקבוצות וסדנאות - השאלות מחממות את האוירה ואת חווית ההכרות הראשונית. השאלות אינטואיטיביות, מסקרנות ונותנות עוד כלי כדי להכיר, להתחבר ולצחוק יחד.

* ניתן להחזיר את המוצר עד 14 ימים מיום התשלום באריזתו המקורית בלבד.

* ההחזר הכספי יינתן על המשחק בלבד + דמי ביטול בגובה 5% ממחיר העסקה.

* אופן החזרת המוצר באחריות הלקוח.

  .The game "99 Ice Breakers" is a new and fun way of getting to know yourself and the people around you

Suitable for a first (or 99th) date, a get-together with old or new friends, and basically for any social meetup, 99 Ice Breakers will

kickstart your party in an interesting, entertaining and engaging way. You are bound to discover a thing or two about the people playing

!So let’s put the cards on the table, break the ice and have some fun 

• "99 דרכים להכיר" הוא משחק הקיים משנת 2018. כל זכויות הקניין הרוחני, לרבות זכויות יוצרי וכן כל זכות אחרת במדגמים, בשיטות ובסודות מסחריים, הנם רכושה של החברה בלבד. 

• "99 דרכים להכיר" הוא סימן מסחרי רשום בפנקס סימני המסחר של מדינת ישראל.

• אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור, לשווק ולתרגם מידע כלשהו מהאתר או מהמשחק, או לעשות כל שימוש מסחרי אחר בתכני המשחק "99 דרכים להכיר" לרבות צילומים, תכנים, כתבות, טקסטים וגרפיקות אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.

• אין לפרסם את תכני המשחק ברחבי רשת המדיות החברתיות ללא קבלת הסכמה מפורשת מטעם החברה, ובכל מקרה אין לפרסם בכל צורה שהיא תכנים ו/או חומרים לרבות קלפים בודדים המהווים מעלה מ 5% מסך התכנים הנכללים במשחק.