מגע של אהבה לגוף ולנפש

+ -
רוצה לדעת עוד?
אפשר להתקשר או למלא את הפרטים

אני שומע מהרבה מטופלים את השאלה:

למה העיסוי מועיל? למה הוא משמש? למה הוא תורם בגוף? ומה הוא עושה בגוף? למה העיסוי כל כך חיוני לגוף?

קודם כל נתחיל בזה שהעיסוי מוענק לאנשים בריאים שיצאו מהאיזון האנרגטי שלהם! ואנחנו המטפלים תפקידנו לאזן אותם בחזרה למסלול שלהם. אבל אל תבינו אותי לא נכון!! שהעיסוי עוזר בהרבה תחומים בכך שהוא מזרים דם הוא מונע את רוב המחלות שיכולות להתרחש בגוף בגלל תזונה לקויה או אורח קיים לא בריא. הדם הוא המקור לרוב המחלות ההרסניות שקרות בגוף לא באשמתו אבל כל מה שקורה ומתרחש לגוף קשור עליו.

העיסוי הוא כלי טיפולי שבארץ פחות נותנים לו את הקרדיט שמגיע לו, ואת הבמה שמגיעה לו בגלל יח"צ ושיווק לא נכונים. שאני בא לעיסוי אני לא בא להתפנק אני בא לתחזק את הגוף שלי! ועם אתה גם נהנה הרווחת. אבל מטפל שבה לפנק אותך הוא לדעתי לא באמת מטפל עם הוא לא מטפל בך כמו שצריך. כי הגוף שלנו לא צריך פינוק, עיסוי זה לא חלק מפינוק כי העיסוי מתעסק בדם והדם שבגוף שלך צריך תחזוקה ובזה משמש העיסוי תחזוקה תקינה של הגוף.

דם זה לא נושא זניח שאפשר להזניח אותו - להניח לו - להתעלם ממנו - ולעזוב אותו בצד. נכון שהגוף שלנו יודע לתפקד וכל מערכת בגוף יודעת יודעת את העבודה שלה, אבל כל המערכות האלה נתמכות אחת עם השנייה והדם הוא המקשר בניהם כי עם להיות כנה אין מחלה שהדם לא קשור בא בדרך ישירה או עקיפה. הטיפול שלי הוא טיפול פיזי אבל למטרה טובה להתחדשות של הגוף והחזרת האנרגיה בגוף.

העיסוי עוזר גם בשיחרור של לחץ, מתח וכאב שנובע מעבודה. מין התחלה חדשה לגוף שלא יודע מה זו מנוחה כי כל הזמן אנחנו רצים מפה לשם ומשם לכאן ומכאן לשם, אפילו לנשום דבר בסיסי נהפך להמלצה לאנשים שאין להם זמן בלי לשים לב אנחנו חיים על הקצה, מסכנים את הבריאות שלנו, ולא שמים לב למה שמתרחש בגוף שלנו.

 

אלון כאן לשירותכם ולמענכם 0523244636 - לאנשים שיודעים מה טוב לבריאות שלהם ולמען הבריאות שלכם!

 

מחיר:
200 ₪
טלפון לבירורים והזמנות: 052-3244636
מיקום: בית הלקוח- אזור מרכז או אצלי בראשון
 

רוצה לדעת עוד?
אפשר להתקשר או למלא את הפרטים