כרטיסים לסינמה סיטי VIP

כרטיסים לסינמה סיטי VIP

כרטיסים לסינמה סיטי VIP שם תוכלו לראות סרט ולהרגיש כמו מלכים. אז מה בתוכנית: מגיעים זמן מה לפני הסרט ונכנסים לטרקלין בו תוכלו להנות מבר משקאות קלים וחמים, משקאות חריפים, חטיפים, גלידות, עוגות, מאפים, קינוחים וכמובן פופקורן - כל זה ללא הגבלה. לאחר שתסיימו, תכנסו לאולם הקולנוע בו ספות עור חשמליות מפוארות. לאורך כל הסרט תוכלו לחזור אל הטרקלין ולקחת אוכל ושתייה כאוות נפשכם.
 
הסיפור שלי: "בשבת בבוקר, ביום הולדתי, חבר שלי הציע שנלך למתחם של הסינמה סיטי בגלילות כדי לאכול ארוחת בוקר. כשהגענו לשם הוא נתן לי את הכרטיסים לאולם ה- VIP. זו היתה הפעם הראשונה שבכלל ראיתי סרט בסינמה סיטי, כך שהחויה היתה כפולה. היה מרגש ומלהיב שאפשר לאכול בלי הגבלה. וגם היו שם רק עוד 4 בנות מלבדנו, כך שזה ממש הרגיש כמו הקרנה פרטית" טל.
 
איך אפשר לחסוך: בסינמה סיטי בראשל"צ, בנוסף לאולמות ה-VIP יש גם אולמות ביזנס, המציעים חוויה כמעט זהה לחווית ה-VIP רק במחיר מוזל (בערך 30 ש"ח פחות).
בנוסף, תוכלו ללכת לסרט באולמות הרגילים ולהפוך את זה ל-VIP בעצמכם. מה הכוונה? בסינמה סיטי בראשל"צ ניתן להכניס אוכל מבחוץ לתוך בית הקולנוע (נכון לזמן כתיבת שורות אילו). חבר שלי פעם הפתיע אותי וקנה לנו זוג כרטיסים לסרט. פתאום הוא הוציא מהתיק שלו בקבוק יין ו-2 כוסות, וגם כדורי שוקולד וחטיפים שאני הכי אוהבת. היה ממש כיף לראות ככה את הסרט.
 
הוספת תגובה