אירוע ראש השנה במשרד? קנו לעובדים את כרטיס גיפטוש

אהבת את הרעיון? יש לנו מלא!

 

בחירת מתנה לעובדים לקראת ראש השנה

 

קניית מתנה לקראת ראש השנה עבור העובדים, היא הרבה מעבר לאקט של רצון טוב. מדובר באמצעי חשוב ומאוד יעיל שיאפשר לעובדים שלכם לקבל את התחושה שמעריכים אותם, שיש מי שדואג להם ויש מי שרוצה לתת מכול הלב בדיוק כפי שהם נותנים בכל יום ויום בו הם מגיעים למשרד.

בגיפטוש מתנות מקוריות קיבלנו לא פעם פניה ממנהלים ובעלי עסקים שונים שרוצים לדעת אילו מתנות יתאימו במדויק לעובדיהם. האם משלוח מארז מסוים? האם יציאה לסיור משותף? או אולי מתנות קטנות עם הקדשה אישית? האמת היא שכל משרד וכל אווירה משרדית, מביאים עמם תחושה אחרת וסגנון מתנה אחר.

בדיוק בשביל זה אנחנו רוצים להציע לכם הצעה שעשויה בהחלט לעניין אתכם!

 

 

כרטיס גיפטוש לראש השנה

 

באתר גיפטוש מתנות מקוריות, תוכלו למצוא מגוון ענק של מתנות ותחת מגון רחב ומשתנה של תחומים שונים. ממתנות להורים, דרך מתנות לבני ובנות זוג, ועד למתנות שונות לחגים. בנוסף לא כל מתנה היא בהכרח מוצר מסוים, והיא יכולה גם להיות חווייה דוגמת פעילות אקסטרים, טיול או ספא.

לאור העובדה שבאתרנו קיים מגוון שונה ומשתנה של מתנות, יצרנו עבורכם את כרטיס גיפטוש. הכרטיס שייתן לעובדים שלכם את היכולת לבחור בעצמם את המתנה שתסב להם אושר והנאה.

 

איך זה עובד?

 

ראשית עליכם לבחור את הסכום שבו תרצו לטעון את הכרטיס. אתם מוזמנים לבדוק אצלנו באתר את טווחי המחירים ולהשתמש במסננים של מנועי החיפוש שלנו. המחירים אצלנו גמישים :)

אחרי שבחרתם את הסכום שרציתם, אפשר גם לבחור ברכה! זוהי דרך מצוינת להחדיר בעובדים את רוח העבודה והמוטיבציה. נסו לחשוב על משהו שמתאר אתגר משותף, או אולי אפילו נימה אישית שמאחלת לכל אחד ואחת משהו שאתם יודעים עליהם. זו יכולה להיות אפילו בדיחה אישית או נימה מבדרת.

עכשיו אנחנו כבר ממש רגע לפני הסוף. כל שעליכם לעשות הוא לבצע שליחה ואז כרטיס הגיפטוש יישלח אל מקבל המתנה ביום ובמועד שתבחרו.

לתהליך המדויק ורכישת כרטיס גיפטוש לחצו כאן

מחפשים מתנה לראש השנה לבני משפחה, חברים או בני-בנות זוג? הכרטיס בהחלט יכול להתאים גם להם :)

 

אהבת את הרעיון? יש לנו מלא!