אימון סקווש- חוויה זוגית ספורטיבית

סקווש דורג כענף הספורט הבריא ביותר בהתאם לקריטריונים שונים! בשל אופי המשחק הדינמי, נדרשים השחקנים לפעילות מאומצת בחבטות ובריצה. במשחק סקווש ניתן לשרוף בממוצע כ-  1,000 קלוריות בשעה! משחק הסקווש מסייע בפיתוח קואורדינציה, סיבולת לב-ריאה, ראייה מרחבית ועוד. את המשחק משחקים באולם מקורה וממוזג. על מנת לשמור על איכות האולם ורצפת הפרקט, העלייה למגרש מותרת רק בנעלי סקווש או בנעליים בעלות סוליה בהירה בלבד.

חוקי המשחק:

כל שחקן חייב לחבוט בכדור, כך שהכדור יפגע בקיר הקדמי, בין הקו האדום התחתון והקו האדום העליון. הכדור יכול לפגוע בדרכו בקירות הצדדיים וגם בקיר האחורי. מהלך מסתיים כאשר אחד השחקנים לא מצליח לענות לכדור של היריב. המשחק מסתיים כאשר השחקן הראשון מגיע ל-11 נקודות.

ראשון-חמישי: 08:15 - 22:30
שישי: 08:15 - 18:00
שבת: 08:15 - 12:00

 

שעות שיא:

ראשון-חמישי: 18:00 - 20:15
שישי: 12:00 - 15:45

מרכז הסקווש רעננה נבנה בסטנדרטים בינלאומיים ונחשב כיום למרכז הגדול והמפואר ביותר בישראל. ככזה, המרכז מארח תחרויות סקווש יוקרתיות, כמו משחקי המכביה, אליפויות אירופה, אליפויות ישראל וטורנירים מיוחדים רבים אחרים. במרכז הסקווש רעננה 8 אולמות משחק, חוגים לילדים ונוער, צוות מדריכים מקצועי ומערך אימונים אישי וקבוצתי. המרכז שלנו משמש כחממה לקידום ילדים ונוער ללא הבדל רקע, דת, מין או יכולת גופנית וזאת במטרה להקנות להם כלים שימושיים לחיים דרך משחק הסקווש. כמו-כן, באופן מסורתי המרכז מפתח בני נוער שמגיעים להישגים גם בזירה הבינלאומית. האווירה החברתית של המועדון מעניקה הרגשה של בית שני לכל אחת ואחד. בנוסף, ניתן ליהנות במרכז משירותים נוספים, כמו חדר כושר מקצועי, טיפולים הוליסטיים, ייעוץ תזונאי, חנות ספורט ועוד.