אותיות של החיים

תל אביב
| 23 כבר רכשו
| 23 כבר רכשו
תל אביב
לבירורים ושאלות חייגו: 073-759-7300
אותיות המספרות סיפור חיים. כל אות מכילה סיפור, ע"י קולאז' תמונות מעוצב בקפידה, חריטות בהשראה אישית, מיניאטורות תלת מימדיות. להמשך קריאה

האותיות האישיות של יעל מן

 

שמי יעל מן, אני אמנית ששואבת השראה מעולם האותיות והטיפוגרפיה. מאז 2012.

תמיד הייתה לי אובססיה לאותיות, שאותן ראיתי בכל מקום. כשהבנתי שאני רוצה לעסוק באמנות, בחרתי לתת משמעות ולרגש אנשים באמצעות אותיות.

כל אות חדשה שלי מכילה סיפור, בין אם באמצעות קולאז' תמונות שאני מדפיסה עליהן (אותיות סלפי), חורטת עליהן (אותיות חרוטות) או ע"י חפצים שאני מלקטת ומניחה בתוכן (אותיות של החיים).

החומר המרכזי איתו אני עובדת הוא פרספקס איכותי. אותיות הפרספקס יושבות על מעמד עץ או פרספקס, וכוללות תאורת לד תחתית המאירה את היצירה.

לקוחותיי הם אנשים פרטיים, חברות, ארגונים ועמותות מהארץ ומהעולם.

המחירים משתנים בהתאם למספר האותיות, החומר ממנו הן עשויות וגודלן.

הזמן הדרוש להכנת יצירה משתנה לפי סוג האות: אותיות סלפי (עם קולאז' תמונות) ואותיות חרוטות- יש להזמין לפחות שבוע מראש. אות של החיים- יש להזמין לפחות חודשיים מראש.

כל יצירה היא אחת ויחידה ממוספרת וחתומה.

מתנה ליום הולדת / מתנה יוקרתית / מתנה לעובד / מתנה לאישה / מתנה לגבר / מתנה מקורית / מתנה ייחודית / מתנה מרגשת / מתנת פרישה / מתנה לבר מצווה / מתנה לבת מצווה / מתנה רומנטית / מתנות תודה / הפתעות רומנטיות / מתנות לחולה / מתנות לחנוכת בית / מתנות לעובדים / מתנות לחג / מתנות ליולדת / מתנות גיוס / מתנות שחרור / מתנות לילדים / מתנות לסבא / מתנות לסבתא / מתנות להורים / מתנה מיוחדת / מתנה אישית / מתנה מרגשת / אלבום תמונות / הדפסת תמונות / אותיות עם תמונות

מיקום: תל אביב
אזורי משלוח: משלוחים לכל הארץ
רוצה לדעת עוד?
אפשר להתקשר או למלא את הפרטים

משלוח חינם עד הבית.

המשלוח הינו 7 ימי עסקים מרגע אישור הסקיצה.

אם מדובר במתנה דחופה יותר ניתן ליצור קשר טלפוני לבדיקת אפשרות לביצוע מהיר יותר.